Kurumsal

Bursa Kuru Temizleme Sizin için Çalışıyor!

2005 yılından günümüze kadar, Bursa Kuru Temizleme firmaları arasında kaliteli hizmetiyle müşterilerinin haklı beğenisini kazanan Bursa As Kuru Temizleme, kuru temizleme sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak Nilüfer'de kuru temizleme hizmetine devam etmektedir.

Bursa kuru temizleme, kaliteyi, dürüstlüğü ve güleryüzü kendine ilke edinmiş, Nilüfer kuru temizleme, otel çamaşırhane, çarşaf ve yorgan kuru temizleme, tekstil kuru temizleme gibi alanlarda Bursa kuru temizleme firmamız hizmet sonrası da saygıdeğer müşterilerinin görüş ve önerilerine her zaman değer vermiştir.

Bursa kuru temizleme hizmet yarışının giderek büyüdüğü zamanımızda değişen tek şeyin teknoloji olduğunu bilerek, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına yeni bir yapılanmaya girerek, nilüfer kuru temizleme ve otel çamaşırhane ağırlıklı olarak çağımızın nimetlerinden faydalanması adına internet üzerinden de müşterilerine ulaşmaya karar vermiştir.

As Bursa kuru temizleme olarak bizi yalnız bırakmayan ve bize güvenen her müşterimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Misyonumuz
As Bursa kuru temizleme olarak misyonumuz; hedef, ilke ve stratejileri doğrultusunda: "Kalite tecrübe ile sabittir" sloganıyla birinci sınıf kuru temizleme hizmeti vermek, kuru temizleme müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak, Bursa kuru temizleme ve Nilüfer kuru temizleme mağazalarımızı, çağdaş teknolojilerin gelişmiş kuru temizleme sistemleriyle donatmak, toplum yaşamını kolaylaştıracak yeniliklere imza atmaktır.

Vizyonumuz
As Bursa kuru temizleme, değişen ve gelişen dünya koşulları içerisinde, geleceğe yönelik bir anlayışla Bursa kuru temizleme sektöründe liderliğini koruyarak ismine değer verilen bir marka olacaktır.

Osmangazi

0224 272 50 50
0505 037 49 50
Demirtaş Cumhuriyet Mah. Panayır Yolu Cad. Prestij Hayat Ev.Sit. No:18/G Osmangazi / Bursa

Yıldırım

0224 272 50 50
0505 037 49 50
Yeşil Mah. Çelebi Mehmet Bulvarı No:32/A Yıldırım / BURSA

Elmasbahçeler

0224 272 50 50
0505 037 49 50
Elmasbahçeler Mah. 2.Kır Sokak No: 36/A Osmangazi / BURSA

Dry As Bursa Kuru Temizleme

Bursa Kuru Temizleme en iyi hizmeti vermek için çalışıyor, Nilüfer kuru temizleme, otel Çamaşır Yıkama, garantili kuru temizleme, gelinlik kuru temizleme, ütüleme gibi pek çok kuru temizlemeci faaliyetini Yıldırım, Nilüfer, Osmangazi başta olmak üzere, Bursanın her yerine kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmeti ana başlığı altında sunmaktan büyük mutluluk duyuyor.

En uygun Bursa kuru temizleme fiyatları ile, Müşteri memnuniyetini en üst düzeytde tutarak, Bireysel ve Kurumsal Kuru Temizleme hizmetleri başta olmak üzere ücretsiz servis imkanı ile %100 garantili teslim ediyor. En yakın kuru temizleme servisimiz için hemen bize ulaşın.

Ücretsiz Servis

Telefon numaranızı gönderin, hemen sizi en yakın Bursa kuru temizleme servisimize yönlendirelim.